Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym (2021). Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie kontynuowała pracę zawodową w Poradni Ogólnostomatologicznej. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją, stale doskonaląc swoje umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod leczenia.
W codziennej praktyce bardzo istotna jest dla niej pierwsza wizyta konsultacyjna, na której dba o to, aby każdy pacjent otrzymał pełną informację o stanie zdrowia jamy ustnej. Stara się, aby każdy pacjent czuł się odpowiednio zbadany, wysłuchany i pokierowany.
W pracy wykorzystuje powiększenie mikroskopowe które pozwala na znacznie dokładniejsze leczenie dzięki lepszej widoczności szczegółów. Pacjenci cenią w niej spokojne podejście, dokładność i klarowne opisywanie etapów pracy. Jest lekarzem, któremu zależy na tym, aby pacjenci mogli cieszyć się możliwie jak najdłużej funkcjonalnymi i estetycznymi wypełnieniami.



