Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2020 roku, a już podczas studiów aktywnie rozwijała swoje umiejętności w SKN Chirurgii Stomatologicznej oraz Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Le Fort. Jako studentka zdobywała doświadczenie, współpracując z lekarzami dentystami różnych specjalności i odbywając liczne staże. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje – uczestniczy w kursach z zakresu stomatologii estetycznej, periodontologii i chirurgii. Ukończyła PerioCurriculum pod okiem dr Witolda Jurczyńskiego.
Członkini Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. W naszej klinice zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną, kładąc szczególny nacisk na leczenie periodontologiczne oraz przywracanie estetyki uśmiechu. Jej pacjenci cenią ją za profesjonalizm, delikatność, empatię i dużą precyzję. Biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.
Poza pracą pasjonuje się zwierzętami, zwłaszcza psami, uwielbia podróże i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W wolnym czasie zgłębia tajniki muzyki i etnologii, a także gra w tenisa.


