Rozpoczynam swoją drogę zawodową jako rejestratorka medyczna w Dental Design. Z uśmiechem witam Pacjentów, pomagam w umawianiu i koordynowaniu wizyt oraz dbam o to, aby wszystko było dobrze zorganizowane i przebiegało sprawnie.
Dużą wagę przykładam do miłej, spokojnej atmosfery w gabinecie oraz do dobrej komunikacji z Pacjentami. Zależy mi na tym, aby każdy czuł się komfortowo i był zaopiekowany już od pierwszego kontaktu, a wizyta w gabinecie kojarzyła się z pozytywnym doświadczeniem.
W wolnych chwilach wybieram odpoczynek w otoczeniu przyrody. Cenię sobie kontakt z naturą i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

