Recepcja Dental Design

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej Dental-Design. Cieszymy się z tego, że tworzenie przez lata zespołów lekarzy, kontrola i doskonalenie procedur leczenia, wypracowane standardy obsługi oraz znakomite wyniki pozwalają nam na otaczanie opieką coraz większej liczby Pacjentów – zarówno w Warszawie jak i w Pruszkowie. Obie przychodnie są bardzo dobrze skomunikowane z wszystkimi częściami aglomeracji. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z warunkami dojazdu, by wybrać miejsce dla Państwa korzystniej położone.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by nie tylko nasi pracownicy, ale i całe techniczne zaplecze medyczne stało na najwyższym poziomie. Wysoki standard opieki stomatologicznej to dziś obowiązek, który spełniamy na co dzień z największą skrupulatnością i przyjemnością. Dodatkowo sami wyznaczamy sobie nowe surowe wymagania i dbamy o w pełni profesjonalne i zindywidualizowane warunki Państwa wizyty w naszych gabinetach.

Żaden dobry gabinet stomatologiczny nie może się także obyć bez zapewnienia swoim Pacjentom wygody podczas wizyty oraz zadowolenia z jej efektów. Dlatego zanim jeszcze wejdą Państwo do naszych w pełni klimatyzowanych poczekalni, zachęcimy Was do skorzystania z miejsc parkingowych, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Klientów.

Każde badanie w naszych gabinetach rozpoczynamy zawsze od szczegółowego wywiadu na temat zdrowia Pacjenta oraz informujemy o wszystkich detalach i przebiegu planowanego zabiegu. Chętnie odpowiemy również na każde Państwa pytanie.
Opracujemy wspólnie z Państwem cały plan wizyt z uwzględnieniem wszelkich sugestii i wymogów, w tym czasowych. Wszystko to, by zapewnić najwyższy komfort leczenia.

Najwyższą skuteczność zabiegów osiągamy także dzięki korzystaniu ze specjalistycznych narzędzi. Posługując się lupą czy mikroskopem, choćby podczas leczenia kanałowego, gwarantujemy Państwu największą precyzję oraz trwałe skutki leczenia.

Nasz personel jest bardzo wszechstronny, dlatego też możemy zaproponować naszym Pacjentom każdą z możliwych form leczenia oraz wiele zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej. Nie moglibyśmy zapewnić tak wysokiego komfortu osobom zasiadającym na naszych fotelach dentystycznych, gdyby nie doświadczenie i ciężka praca, którą włożyliśmy w budowę Kliniki Stomatologicznej Dental-Design.

Strach przed bólem i niepewność nasi Pacjenci pozostawiają przed drzwiami gabinetów. Cenimy Państwa czas i dlatego zabiegi trwają krótko, a dentysta wielokrotnie sprawdza, czy nie odczuwacie dyskomfortu i czy jakieś działanie nie jest dla Was bolesne.

Naszym celem jest kompleksowa opieka dentystyczna i doradztwo w dziedzinie pielęgnacji uzębienia, nawet jeśli Państwa przypadek jest bardzo trudny. Utrata zęba to nic przyjemnego, dlatego zawsze staramy się ratować i leczyć, zamiast proponować ekstrakcję. Dzięki współczesnej technologii oraz wiedzy medycznej jesteśmy w stanie nie tylko odbudować zniszczone uzębienie anatomiczne, ale i odtworzyć je tak, by zachowało swoją pełną funkcjonalność. Każda wizyta w naszej klinice stomatologicznej zawsze kończy się szczegółowymi poradami odnośnie utrzymania efektów zabiegu oraz ogólnej higieny jamy ustnej.

Od tego, czy uzębienie będzie zdrowe i ładne, często zależy Państwa samopoczucie, pewność siebie oraz komfort w kontaktach z innymi ludźmi. Bardzo chętnie pomagamy osiągnąć ten stan, świadczący o dobrej opiece medycznej i dbałości o zdrowie. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie gwarantujemy Państwu nie tylko śnieżną biel zębów, ale i szeroki uśmiech zadowolenia!