Zapraszamy do skorzystania z wachlarzu usług stomatologicznych oferowanych przez klinikę Dental Design. Jeśli szukasz sprawdzonego dentysty w okolicy, nasz wyspecjalizowany personel z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie, tylko 20 minut od miejscowości Milanówek! Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który poświęciłbyś na stanie w korkach w centrum Warszawy.

Stomatolog, chirurg, ortodonta, a może implantolog? Nie wiesz, jakiego lekarza specjalisty potrzebujesz? W naszej klinice znajdziesz wyspecjalizowaną kadrę, która dokona wszystkich kompleksowych badań i zabiegów. Leczenie zębów to przecież nie tylko dentysta – wybierz klinikę, w której masz pewność, że znajdziesz się w odpowiednich rękach.

Jak do nas dojechać? Szybko! Odległość z miejscowości Milanówek do naszej siedziby to przecież tylko 15 kilometrów. Wystarczy, że pokierujesz się ulicą Królewską na północny wschód i pojedziesz prosto przez obwodnicę. Kontynuuj jazdę ulicą Warszawską i następnie Grodziską. Dalej jedź Aleją Wojska Polskiego i Alejami Jerozolimskimi. Po 850 metrach skręć w prawo w ulicę Partyzantów i po chwili w lewo w ulicę Wysoką. Jedź dalej Sadową aż do skrzyżowania z Zamiejską, a tam skręć w lewo. Klinika Dental Design będzie znajdować się po lewej stronie.

Umów się na wizytę już dziś! Przyjmujemy 7 dni w tygodniu, a w dni robocze i w sobotę pracujemy aż do godziny 20. Dzięki temu z łatwością znajdziesz czas na wizytę. Wizyta u lekarza takiego jak stomatolog czy dentysta nie musi już wiązać się ze zmianą ważniejszych planów!